Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Oznámení o ukončení návštěvnické sezóny

Oznámení o ukončení návštěvnické sezóny

Vážení návštěvníci, v souladu s usnesením vlády budou památky ve správě Národního památkového ústavu od pondělí 12. října uzavřeny a sezona tak bude předčasně ukončena.
Krumlovské jaro roku 2021 netradičně ve znamení vína

Krumlovské jaro roku 2021 netradičně ve znamení vína

Z důvodu vývoje současné situace týkající se Covid-19 a v návaznosti na Nařízení vlády ČR se CELÝ PROGRAM FESTIVALU PŘESOUVÁ NA JARO 2021.Již podeváté si pro Vás v rámci festivalu pořadatelé připravili pestrou paletu akcí zaměřených na setkání s vínem a s lidmi, kteří ho tvoří a milují. Letošní rok však přinesl nečekanou komplikaci v podobě omezení, která se velmi blízce dotýkají nás všech. 
Aktuální opatření k zamezení šíření COVID-19 na objektech ve správě Národního památkového ústavu

Aktuální opatření k zamezení šíření COVID-19 na objektech ve správě Národního památkového ústavu

Vážení návštěvníci, v souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR Vás prosíme, abyste při návštěvě interiérů našich objektů používali roušky.
Svatomartinské hodování v Českém Krumlově

Svatomartinské hodování v Českém Krumlově

Jedenáctý den listopadu přijíždí dle tradice Martin na bílém koni a přiváží se sebou nejen první sníh, ale také první víno roku.
Zámek Český Krumlov – sídlo krumlovských vévodů

Zámek Český Krumlov – sídlo krumlovských vévodů

Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. V původní půdorysné dispozici, hmotové skladbě, interiérové instalaci i architektonickém detailu je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století.
Festival Jeden svět 2020 - Český Krumlov

Festival Jeden svět 2020 - Český Krumlov

Jeden svět se po koronavirovém přerušení vrací! Festivalový tým se s podporou partnerů rozhodl publiku nahradit neuskutečněné jarní projekce, a tak se můžete začít těšit na podzimní pokračování v Praze a v regionech. Jeden svět v regionech odstartují Řevnice a Zlín už v červenci. Do dalších regionů poputuje festival ve dnech od 17. září do 24. října. Na programy vybrané místními organizátory se mohou těšit diváci a divačky 26 festivalových měst.
Pension Danny

Pension Danny

Náš rodinný pension DANNY se nachází přímo pod zámkem v historickém centru. Penzion je v provozu celoročně, parkoviště je zajištěno. Snídaně jsou v ceně a nabízíme celodenního stravování v restauraci v přízemí, která zasahuje zadním traktem a terasou na I.nádvoří zámku. Cyklistům nabízíme zdarma úschovu jejich kol. Vybavení pokojů je na vysoké úrovni, každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, ve všech pokojích je TV, SAT a WiFi internet zdarma. Některé pokoje mají výhled na zámek
Pension MAATE - Český Krumlov

Pension MAATE - Český Krumlov

Pension MAATE se nachází v klidné vilové čtvrti 5 minut chůze od centra města Český Krumlov. K dispozici jsou dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky a tři dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Každý pokoj má televizi se satelitem. Možnost pronájmu garáže přímo v domě. V ceně je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. Pension má vlastní parkoviště, které je pro hosty zdarma.

PENZION LAURA***

PENZION LAURA***

Nabízíme Vám pohodlné dvoulůžkové pokojí vkusně zařízených stylovým nábytkem, čtyři pokoje mají možnost přistýlky.
Grafitový důl Český Krumlov

Grafitový důl Český Krumlov

Během prohlídky si na vlastní kůži vyzkoušíte, v jakých podmínkách horníci pracovali a jaké stroje při práci využívali. Od průvodce se dozvíte, jakým způsobem těžba probíhala, jak se grafit zpracovával a co se z něho vyrábělo.

ZLATÁ KORUNA - klášter

ZLATÁ KORUNA - klášter

Legenda o založení Zlaté Koruny praví, že když měl roku 1260 český král Přemysl Otakar II. svést důležitou bitvou u Kressenbrunnu proti uherskému králi Bélovi IV., prosil Boha, aby mu bylo dopřáno tuto bitvu vyhrát. Za to, že se tak stane slíbil vést lepší život a mimo jiné se také zavázal slavným slibem, že ke cti Boží a Panny Marie nechá postavit nový klášter. Přemysl Otakar bitvu opravdu vyhrál a svůj slib dodržel. Již roku 1263 nechal založit cisterciácký klášter, který nazval Svatá trnová koruna.

Penzion Míková

Penzion Míková

Buďte na dosah Novohradských hor, Českého Krumlova nebo přehrady Lipno
Hotel JESTŘÁBÍ ***

Hotel JESTŘÁBÍ ***

Hotel JESTŘÁBÍ *** se nachází v atraktivním a turisticky v jednom z nejvyhledávanějších míst České republiky. Leží v místech největší vodní plochy lipenského jezera v nadmořské výšce cca 730 m n. m.
ALU.PLAST s.r.o.

ALU.PLAST s.r.o.

Firma ALU.PLAST s.r.o. vyrábí okna, dveře a stěny, spolu s příslušenstvím. Dodáváme okenní parapety, rolety a žaluzie. Provádíme stavební činnost, montáž a dopravu.


Státní hrad a zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i svou rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. V původní půdorysné dispozici, hmotové skladbě, interiérové instalaci i architektonickém detailu je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století


Počasí
Český Krumlov

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics